ikinciel-aliyoruz.com Kimdir?

2005 yılında sektörde faaliyetlerine başlayan ATOM BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM İTHALAT İHRACAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.’nin bir kuruluşuyuz.

Misyon

Değerli elektrik ve elektronik ürünlerin geri dönüşümüne aracılık etmek adına, ilgili mezuat çerçevesinde, doğayı temizlemek başta olmak üzere, müşterilerimizin beklentilerini, iş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak gerçekleştirmek ve sektörde büyürken, yaptığımız sosyal sorumluluk çalışmaları ile çevremizi bilinçlendirmek ve korumaktır.

Vizyon

Ülkemizin en faydalı E-atık değerleme firması olmak, kültürümüze ve doğamıza uygun çözümler eşliğinde en doğru atık işleme sistemini kurmak ve çevremize bu bilinci aşılamak, sektöründe lider ve yeni çözümler üreten, güvenilir ve aranılan bir şirket olmaktır.

Politika

Hizmet verdiğimiz her ülkenin yasa ve mevzuatlarının gerektirdiği sorumluluğu yerine getirmek.
Toplan kalite anlayışı içerisinde tüm personelin eğitim ve standartlarını geliştirmek.
Doğanın tüm kaynaklarını en iyi şekilde temiz tutmak ve temizlenmesi için uğraş vermek.
Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanmak.

Değerlerimiz

Üretkenlik

Çalışma yapımızın her alanında üretkenlik temel prensiplerimizden biri olmuştur. Tesislerimiz de işlem gören elektrik ve elektronik atıkların geri dönüşümünde yakaladığımız yüksek başarı oranlarımız, bu faaliyetlerimiz de  iş ortaklarımıza sunduğumuz esnek çözümler ve AR-GE departmanımızın inancı ile mümkün olmuştur.

Güvenlik

İş ortaklarımızın birlikteliğimiz de ki varlıklarını karşılıklı güvene borçluyuz. Vermekte olduğumuz hizmetlerimiz, AB Standartlarına uygun ve mevzuatı doğrultusunda gerçekleşmektedir. Veri (data) imhadan, geri dönüşümün her safhasında, gerekli resmi prosedürlere riayet edilmektedir. Bu da ikinciel-aliyoruz.com’u güvenilir bir çözüm ortağı yapmaktadır.

Çevre Bilinci

Endüstriyel tarih bize gelişmenin bedelini ilk doğa ve gelecek kuşakların ödediğini göstermektedir. İkinciel-aliyoruz.com önce birey prensibi ile bireyin eğitilmesi gerektiğini savunmaktadır. Kurumsal yapımız bu misyonu sağlayacak yeterlilikte bilgi ve tecrübeyi çevresine yaymakla sorumludur.

Şeffaflık

Geçmişten gelen kurumsal bilincimiz, verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin gözlemlenebilir ve denetlenebilir olması yönündedir. Bu şeffaf yapı iş ve çözüm ortaklarımızın gözünde güvenilir çözüm ortağı olabilmemizin temel göstergesidir.

Layout

Boxed Background

Demos

Home1
Home2
Home3