Neden ikinciel-aliyoruz.com ile çalışmalısınız?

Geri Dönüşümde Güven

Her şeyden önce güven bizim için en önemli husuların başında gelmektedir. Türkiye‘de bilişim sektörünün değerli markası ATOM BİLİŞİM‘in kuruluşlarından biri olan ikinciel-aliyoruz.com, yılların tecrübesi ve Türkiye’nin güvenini sizlere sunuyor. Sizleri de kazanmak için birlikte çalışmak, hizmetini sunmak istiyor.

Geçmişi Geri Getiremeyiz, Ya Geleceğimizi?

Doğaya ve İnsanlığa faydalı hizmet üretmek bizim idealimiz. E-atık bilincini yaymak, WEEE protokollerine göre hizmet vermek ve geleceğimizi kurtarmak istiyoruz. Ya SİZ?

Elektronik Eskilerinizi Değerinde Alıyoruz

Piyasa değerini tahlil edip çıkaran, expertizlerimiz sizi ziyaret ediyorlar. O günün fiyatını teklif olarak çıkarıp size veriyoruz. Çöpe değil cebinize girmesini sağlıyoruz.

Piyasa Değerinde ve Peşin Ödeme Yapıyoruz

Elektronik ürünlerin piyasa değerinde alımını ve aynı gün içerisinde ödemesini peşin olarak yapmaktayız. ikinciel-aliyoruz.com WEEE standartlarında, Çin, Almanya, İngiltere, Japonya ve ABD gibi Dünya ülkelerinde uygulanan geri dönüşüm sistemini kurgulamaktadır.

Profesyonel Ekip ve Tecrubeye Sahibiz

2005 Yılından bu yana bilişim sektöründe, donanım çözümleri adına faaliyet göstermekteyiz. Binlerce bayi ağımız ile hizmet vermekteyiz.

Neden İkinci El Ürün Toplıyoruz?

Ülkemiz de son 10 sene içinde, mobil cihazlar başta olmak üzere ciddi sayılarda 2. el ve hurda ürün birikmesi olmuştur. Bu birikme hem bireysel olarak hemde ülke olarak bizlere değer kaybı yaşamamızı sağlamaktadır.

Kaybedilmiş değerler olarak görünen bu kaynakları, geri kazanarak ülke ekonomisine, doğanın temizlenmesine katkıda bulunmak amacı ile geri topluyoruz.

Faydaları Nelerdir?

Geri dönüşümün faydalarını sıralayalım;

  • Kayıp gibi görünen ekonomik karşılığı olan ürünlerin geri kazanımını sağlıyoruz.
  • Doğanın temizlenmesini sağlıyoruz.
  • İş ve işci sağlığına zarar verecek ürünleri topluyoruz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Firmanız bünyesinde ki, 2. el; bilgisayar, sunucu, network ürünleri, elektrik ve elektronik ürünler ve hurda ürünler varsa size yardımcı oluyoruz.

Bizlere mevcut iletişim bilgilerimizden ulaşın.

Yetkili expertizlerimiz ücretsiz keşfe gelsinler.

Size özel hazırlanan raporlar ile fiyat teklifi verelim.

Onayınız sonrasında, aynı gün piyasa değeriyle peşin ödeme yapalım.

Layout

Boxed Background

Demos

Home1
Home2
Home3