Satın Alma Süreci?

İkinciel-aliyoruz.com'u aradığınızda, ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz.

Deponuzda atıl olarak duran, elektronik tüm malzemeler ile ilgili bizi aradığınız da; Ücretsiz keşif yapıyoruz. Profesyonel ve yetkili ekibimiz, sizi ziyarete geliyor, ürünlerin listesini ve piyasa değerini tanımlıyor.

Piyasa değerini Teklif Ediyoruz

Elektronik ürünlerin değeri, expertiz lerimizin değer belirleme analizlerine göre belirleniyor. Belirlenen ve size rapor olarak sunulacak olan toplam değerleme, piyasa değerinde yapılmaktadır. Burada amaç kazanmanızı sağlamaktır. Çünkü sizin kazanmanız bizim kazanmamızı sağlamaktadır.

Onayınız sonrası?

Expertiz lerimizin değerleme raporu sonrası tarafınıza teklifimiz iletilmektedir. Teklifimizi onayınız ile mevcut ürünlerin testleri yapılmaktadır. Taşıma ve ayrıştırma için fizibilite yapılır.

Ödeme Alım Günü Peşin Yapıyoruz

Teklifimizi onayladığınız da, yaptığımız test ve ürün ayrıştırma raporlarımız sonrasında ödeme tarafınıza yapılmaktadır. Ödeme testler sonrası gün içerisin de yapılmaktadır.

E-Atık'da Resmi İşlemleri Biz Yapıyoruz

Elektronik atıklarınız firmamız tarafından lisanslı ve belgeli olarak yapılmakta, gerekli resmi belge tarafınıza ibraz edilmektedir.

BİZİ ARAYIN, ÜCRETSİZ KEŞFE GELELİM

Bizi arayın ücretsiz keşif sonrası, ürünlerinizin piyasa değerini, alım işlemi günü peşin ödeyerek yapalım. Zarar etmeyin, paranız cebinizde kalsın.

Bilgi Formunu Doldurun. Sizi Arayalım.

Layout

Boxed Background

Demos

Home1
Home2
Home3